Gjuhe
 • Lloji i sheshtë - Kapaku i serisë
 • Lloji i sheshtë - Kapaku i serisë
 • Lloji i sheshtë - Kapaku i serisë
CXW-200-A816

Er 360° tornado powerful suction
Er A ++ lehtë të pastër filter
Er Non-disassembly dhe të larë të lirë

  • Sistemi i ventilatorit me dy bërthama

   Ajri hyrës spiral 360 gradë, thithja e plotë dimensionale e tymit.
    • Ajër hyrës spiral 360 gradë, thithje e plotë dimensionale e tymit. Ju mund të shijoni kohën e lumtur të gatimit me familjet tuaja dhe kuzhina do të vazhdojë të jetë e pastër.
    • Fuqia e fortë sjell nxjerrjen e shpejtë të tymit dhe sjell ambient të pastër dhe të ndritshëm të gatimit.
    • Motori është vendosur në mënyrë vertikale, tymi mund të shkojë nga të dy anët e kapakut të diapazonit, i cili është krejtësisht i ndryshëm me kapuçin e vargut të zakonshëm.
    • Efekt special i thithjes tornado 360 °, tymi mund të shterohet shumë shpejt.
    • Projektimi i zorrës së volumit të logaritmit, zgjerimi i hapjes së zorrës së volutit, rritja e zonës së daljes së tymit me 55%, duke rritur ventilimin në mënyrë më efikase.
    • Plotësoni të gjitha stilet e gatimit, pavarësisht nga llojet e stilit të gatimit, A816 mund të zgjidhë lehtësisht problemet e tymit.
  • Filtër ++

   Rrjetë intensive, ekran super i madh i filtrit të vajit, ekran i brendshëm i integruar, një ndërprerje e kombinuar një filtër, ndarje efektive e vajit dhe tymit.
    • Rrjetë intensive, ekran super i madh i filtrit të vajit, ekran i brendshëm i integruar, një ndërprerje e kombinuar një filtër, ndarje efektive e vajit dhe tymit.
    • Patentë A ++ rrjetë vaji, asnjë vaj nuk do të hyjë në zgavër dhe ju thjesht duhet të pastroni rrjetën e vajit automatikisht. Vaji ashtu si uji në fletën e lotusit, do të shkojë pa probleme në kupën e vajit.
    • Artizanat ekstrem punching, grusht-formuar në të njëjtën kohë 14400 rrjetë diamanti çelik më efektive në ndarjen e vajit, e fortë efikase në filtrimin e tymit.
    • Mbrojtje e trefishtë, duke përfshirë thithjen e madhe, veshjen speciale pa vaj dhe rrjetin e vajit A ++ , nuk keni nevojë të pastroni ose riparoni zgavrën e brendshme më.
    • 26 tuba udhëzues vaji dhe kupë vaji e dukshme, është e dukshme dhe lehtë mund të zbuloni nëse keni nevojë ta pastroni atë apo jo.
  • Pa Çmontim

    • Miratimi i pluhurit metalik-plastik të tigrit të certifikuar nga BE RoHS për zgavrën e mbledhjes së tymit, ngjyrë argjendi mbrojtëse për mjedisin, pastrohet lehtë.
    • Bërthama e fortë e motorit që përputhet me ekranin e filtrit në anën e plotë, 90% e vajit të rëndë filtrohet në mënyrë efektive, një e vërtetë pa çmontimin dhe pastrimin e zgavrës së brendshme.
    • Fundi i përdorimit të jetëgjatësisë më shumë se 10 vjet. Dizajn çeliku inox 304, pastër i lehtë dhe rezistent ndaj korrozionit.

  Parametri teknik

  Përmasat (WxDxH) 895x480x528~928(mm)
  Shkalla maksimale e rrjedhës së ajrit (IEC61591) 1020m³ / orë
  Niveli i zhurmes ≤ 58dB(A)
  Presioni Statik Maksimal 310Pa
  Fuqia motorike 220w
  Shkalla e ndarjes së yndyrës ≥ 92%
  Pesha neto e njësisë 22 kg

  Instalimi

  Paraqisni kërkesën tuaj

  Sugjerim i Lidhur

  Na kontaktoni

  Teknologjia e gjendjes së artit që ju udhëzon përmes gatimit të gëzueshëm Udhëheqja e stilit jetësor revolucionar
  Na Kontaktoni Tani
  +86 0571-89176089
  E hënë-e premte: nga 8 e mëngjesit deri në 5:30 pasdite e shtuna, e diel: Mbyllur

  Paraqisni kërkesën tuaj