Јазик

ЧПП_

HANGZHOU ROBAM APPLIANCES CO.,LTD.

Бр. 592, Линпинг Ав., Економска развојна зона Јуханг, провинција Жеџијанг, НР Кина

+86 0571 86280607

Понеделник-петок: од 8 до 17:30 часот
Сабота, Недела: Затворено


Контактирајте не

Светска класа лидер на премиум кујнски апарати
Контактирајте со нас сега
+86 0571 86280607
Понеделник-петок: 08:00 до 17:30 часот Сабота, недела: затворено

Следете нè

Поднесете го вашето барање