Јазик
 • Профил на компанијата

  Предвидување на секаква фантазија за начин на живот во кујна
  Од 1987 година кога Range Hood од 1-та генерација беше создадена од Робам и Одделот за аеронаутика и астронаутика, до сега, над 35 милиони домаќинства уживаат во готвењето придружено со апарати Робам. Робам обезбедува интегрирани решенија за кујнски апарати кои се движат од опсег хауба, садови за готвење, стерилизатор, фурна , печка за пареа, микробранова печка, до тенџере со електричен притисок. Робам ја прилагоди аспираторот за кинеска кујна преку својата основна технологија.
  Откријте повеќе
 • Историја на развој

  Силните можат да стигнат насекаде, додека умот може да патува слободно
  Од 1987 година кога Range Hood од 1-та генерација беше создадена од Робам и Одделот за аеронаутика и астронаутика, до сега, над 35 милиони домаќинства уживаат во готвењето придружено со апарати Робам. Робам обезбедува интегрирани решенија за кујнски апарати кои се движат од опсег хауба, садови за готвење, стерилизатор, фурна , печка за пареа, микробранова печка, до тенџере со електричен притисок. Робам ја прилагоди аспираторот за кинеска кујна преку својата основна технологија.
  Откријте повеќе

Големи податоци на компанијата

Кликнете за да ја видите
4000м 2
Снимање на сто илјади експерименти од нашата лабораторија на државно ниво 4000 level.
35.000.000
Над 35000000 семејства уживаат во лесно готвење од Робам на глобално ниво.
10.000 +
10000+ продавници за малопродажба
4000м 2
Снимање на сто илјади експерименти од нашата лабораторија на државно ниво 4000 level.

Добро продадете на пет континенти

Број 1 во глобалната продажба 5 последователни години
--> -->

Контактирајте не

World Class Leader of Premium Kitchen Appliances
Контактирајте не сега
+86 0571 86280607
Понеделник-петок: од 8 до 17:30 часот сабота, недела: затворено

Следете нè

Поднесете го вашето барање