Gjuhe
 • Profili i Kompanisë

  Parashikimi i të gjitha llojeve të fantazisë për stilin e jetesës në kuzhinë
  Që nga viti 1987, kur gjenerata e parë u krijua nga Robam dhe Departamenti i Aeronautikës dhe Astronautikës, deri më tani, mbi 35 milionë familje po shijojnë gatimin e shoqëruar nga pajisjet Robam.Robam ofron zgjidhje të integruara të pajisjeve të kuzhinës duke filluar nga aspiratori, enë gatimi, sterilizues, furra. , furrë me avull, furrë me mikrovalë dhe tenxhere me presion elektrik.Robam personalizoi aspiratorin për kuzhinën kineze nëpërmjet teknologjisë së tij bazë.
  Zbuloni Më shumë
 • Historia e Zhvillimit

  I forti mund të shkojë kudo ndërsa mendja e tij mund të udhëtojë lirshëm
  Që nga viti 1987, kur gjenerata e parë u krijua nga Robam dhe Departamenti i Aeronautikës dhe Astronautikës, deri më tani, mbi 35 milionë familje po shijojnë gatimin e shoqëruar nga pajisjet Robam.Robam ofron zgjidhje të integruara të pajisjeve të kuzhinës duke filluar nga aspiratori, enë gatimi, sterilizues, furra. , furrë me avull, furrë me mikrovalë dhe tenxhere me presion elektrik.Robam personalizoi aspiratorin për kuzhinën kineze nëpërmjet teknologjisë së tij bazë.
  Zbuloni Më shumë

Të dhënat e mëdha të kompanisë

Klikoni për të parë
4000m2
Regjistrimi i qindra mijëra eksperimenteve nga laboratori ynë i nivelit shtetëror 4000 ㎡.
35 000 000
Mbi 35000000 familje po shijojnë gatimin e lehtë nga Robam në mbarë botën.
10,000+
10000+ dyqane me pakicë
4000m2
Regjistrimi i qindra mijëra eksperimenteve nga laboratori ynë i nivelit shtetëror 4000 ㎡.

Shitet mirë në pesë kontinente

nr 1në shitjet globale për 5 vite radhazi

Na kontaktoni

Udhëheqës i klasit botëror i pajisjeve premium të kuzhinës
Na kontaktoni tani
+86 0571 86280607
E hënë-e premte: 8 e mëngjesit deri në 17:30 e shtunë, e diel: e mbyllur

Paraqisni kërkesën tuaj