Gjuhe

Kapuçët me rreze

Pianurat

Furrat me avull

Furrat

Furrat e kombinuara me avull

Furrat me mikrovalë

Makina larëse enësh

Duke krijuar
Estetikë klasike

a1

Kapuç i ri me rreze të integruar A830

Qetë, zvogëloni nivelin e zhurmës në 42 dB me kushinetën e heshtur të topit.
Motor i qëndrueshëm, i avancuar plotësisht i mbyllur me sistem të ri ftohje bakri.Të zgjasë përgjithmonë.
Eco, kurseni deri në 30% të konsumit të energjisë me funksionim shumë efikas.
Më shumë
Temperatura e saktë Shije e shijshme22

Furrë elektrike e integruar R312

Panele xhami e zezë inox, Pasqyrë e zezë klasike, e thjeshtë dhe me stil;Dorezë super e gjatë nga aliazh alumini e cilësisë së lartë, e lëmuar dhe e lëmuar, e lehtë për t'u hapur dhe mbyllur;Dorezë fleksibël kërcyese, një prekje e padukshme në çast, me butonin e prekjes për të sjellë përvojën e përsosur të funksionimit të përshtatshëm;
Më shumë
4000m2
Regjistrimi i qindra mijëra eksperimenteve nga laboratori ynë i nivelit shtetëror 4000 ㎡.
3500W+
Mbi 35000000 familje po shijojnë gatimin e lehtë nga Robam në mbarë botën.
10,000+
10000+ dyqane me pakicë
4000m2
Regjistrimi i qindra mijëra eksperimenteve nga laboratori ynë i nivelit shtetëror 4000 ㎡.

Video

Krijo gjithë fantazinë e ëmbël të jetës së kuzhinës për qeniet njerëzore
Më shumë

Theksoni Lajmet

Gjatë 30 viteve të fundit, Robam ishte i përkushtuar për të ndërtuar më afër
Teknologjia e pajisjeve të kuzhinës së nivelit të lartë tërheq vëmendjen e mediave dhe Robam Appliances debuton në KBIS

Teknologjia e pajisjeve të kuzhinës së nivelit të lartë tërheq vëmendjen e mediave dhe Robam App...

Nga data 8 deri më 10 shkurt, ekspozita vjetore ndërkombëtare e kuzhinës dhe banjës (KBIS) filloi në Orlando, Shtetet e Bashkuara.I organizuar nga Shoqata Kombëtare e Kuzhinave dhe Banjove, KBIS është mbledhja më e madhe e profesionistëve të dizajnit të kuzhinës dhe banjës në Amerikën e Veriut...
ROBAM debuton teknologjinë më të fundit, Tornado Range Hood 36 inç i frymëzuar nga diamanti

ROBAM debuton teknologjinë më të fundit, Tornado Range Hood 36 inç i frymëzuar nga diamanti

ORLANDO, FL – Prodhuesi kryesor global i pajisjeve të kuzhinës ROBAM prezanton kapuçin Tornado Range Hood 36 inç, një kapuç i fuqishëm me një thellësi të zgavrës së zgjeruar që përdor teknologjinë e presionit të dyfishtë statik dhe një motor 100,000 rph për të krijuar një fuqi thithjeje intensive me një...
ROBAM prezanton kapuçin e fuqishëm të gjeneratës së ardhshme 30-inç të serisë R-MAX pa prekje

ROBAM prezanton kapuçin e fuqishëm të gjeneratës së ardhshme 30-inç të serisë R-MAX pa prekje

Këndi i hapjes panoramike 105 gradë siguron zgavrën e hapjes më të madhe në botë ORLANDO, FL – Prodhuesi kryesor global i pajisjeve të kuzhinës ROBAM prezanton kapuçin pa prekje të serisë R-MAX 30 inç, me një dizajn unik me kënd dhe kënd hapjeje panoramike 105 gradë t.. .
Furra e re me avull R-Box Combi nga ROBAM zëvendëson deri në 20 pajisje të vogla

Furra e re me avull R-Box Combi nga ROBAM zëvendëson deri në 20 pajisje të vogla

Njësia e banakut ofron gatim me avull, pjekje, pjekje në skarë, skuqje në ajër, bërjen e bukës dhe më shumë ORLANDO, FL – Prodhuesi kryesor global i pajisjeve të kuzhinës ROBAM njofton furrën e saj të re me avull R-Box Combi, një njësi e gjeneratës së ardhshme që ka potencialin për të zëvendësuar ...
Lideri global i pajisjeve të kuzhinës ROBAM prezanton markën në tregun e Amerikës së Veriut me teknologjinë e gjeneratës tjetër në KBIS 2022

Lideri global i pajisjeve të kuzhinës ROBAM prezanton markën në Amerikën e Veriut ...

Produktet përfshijnë aspiratorë të shumtë të nivelit të lartë, pllaka gatimi dhe një furrë me avull të kombinuar me tavan me funksionalitet 20-në-1 ORLANDO, FL – Prodhuesi i pajisjeve të kuzhinës së nivelit të lartë ROBAM prezanton markën e tij në tregun e pajisjeve premium të Amerikës së Veriut duke shfaqur pronësinë...
ROBAM përmirëson dizajnin e nderuar të kohës italiane të djegësit të gazit me 36-inç kuzhine me gaz të serisë Defendi me pesë djegës

ROBAM përmirëson dizajnin e nderuar të kohës italiane të djegësit të gazit me 36-inç Five-Burne...

Djegësi prej bakri të pastër i pozicionuar në qendër prodhon deri në 20,000 BTU për gatimin me nxehtësi të lartë ORLANDO, FL – Pas një bashkëpunimi dy vjeçar me Grupin Italian të Defendi, prodhuesi premium i pajisjeve të kuzhinës ROBAM prezanton tapetin e tij me gaz të serisë 36 inç me pesë djegës Defendi...
Teknologjia kryeson industrinë!ROBAM Appliances fitoi Çmimin e Progresit të Shkencës dhe Teknologjisë të Industrisë Kombëtare të Lehta të Kinës

Teknologjia kryeson industrinë!ROBAM Appliances fitoi çmimin Shkencës dhe Teknologjisë P...

Kongresi i 15-të i Këshillit Kombëtar të Industrisë së Lehtë të Kinës dhe Kongresi i 8-të i Kooperativës së Industrisë së Artizanatit të Kinës u mbajtën më 18 korrik në Pekin.Takimi lavdëroi në mënyrë madhështore ndërmarrjet dhe njësitë që fituan Çmimin e Shkencës dhe Teknologjisë të Këshillit Kombëtar të Industrisë së Lehtë të Kinës 2...
Robam Appliances: Platforma Qendrore Dixhitale e nivelit të nëntë për të filluar epokën e prodhimit me pikë zero.

Robam Appliances: Platforma Qendrore Dixhitale e nivelit të nëntë për të nisur Zero-...

Nën sfondin e ekonomisë dixhitale, çdo ndërmarrje "ambicioze" po përpiqet të marrë vendime të sakta bazuar në të dhëna dhe të arrijë distancën zero midis tregut dhe përdoruesve, midis R&D dhe përdoruesve, dhe midis prodhimit dhe përdoruesve.Më 8 janar 2021,...

Na kontaktoni

Për të krijuar jetën njerëzore të kuzhinës gjithë mall të mirë
  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube